Aydın / Turkey
250TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.
/

                Özel Kırlangıç Eğ. ve Kült. Hizm. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılında, eğitim sektöründe faaliyetlerine başlamış ve 2010 yılında gıda ve tarım konularını faaliyet alanına eklemiştir.
Kurumumuz, Çanakkale ve  Aydın illerinde bulunan arazilerinde, organik üretim yanında, normal üretim metodlarını'da kullanmaktadır.

Kurumumuzun zeytin ve zeytinyağında kullandığı lisanslı markası Elive ‘dir. Markalı ürünlerimizin haricinde, anlaşmalı kurumlara yönelik, private label veya onların
markalarıylada üretim yapılmaktadır.
  
Aydın ilinde bulunan üretim tesisimizde, ürünler işlenmekte yurt içi ve dışı pazarlara buradan yönlendirilmektedir. Kurulan üretim tesisi Organik ürünlerin paketlenmesinde
Türkiye ve Avrupa için Organik sertifikasına sahip olup, aynı zamanda kanvansiyonel ürünlerin paketlemesinide yapabilmektedir.
 
Kurulu tesisimizde, Sofralık Zeytin için; Vakum Paket, Cam Kavanoz, Plastik Kavanoz ve Teneke ambalaj dolumu yapılabilmektedir.
Zeytinyağı için; Cam şişe, Plastik Şişe ve Teneke Ambalaj dolumu yapılabilmektedir.

Fabrikamızda; Sofralık Yeşil Zeytin, Sofralık Siyah Zeytin ve Sızma Zeytinyağı üretimi yapılmaktadır.

Kurulu tesisimiz EU (Avrupa) ve Türkiye organik/ konvansiyonel ürünlerin işlenmesine yönelik sertifikalara sahiptir.
Tüm ürünlerimizi paketleme öncesi, akredite labaratuarlarda analize tabi tutmaktayız ve siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

Ata mh. Astis San Sitesi 769 sk. no:107 Efeler /Aydın 09010 TURKEY - info@eliveorganics.com - www.eliveorganics.com